Hainler

Mustafa SEYİTHANOĞLU

15 Temmuz 2016 tarihini hiçbir zaman unutmayacağım.

Evime geldikten 1 saat sonra saat 21.00 sularında göğü delen bir ses ile geçen o F-16’ların sesleri kulaklarımdan asla silinmeyecek.

Gördüğüm bombaları, şahit olduğum tankları, sokakları birbirine katan üniformalı teröristleri, Gençlik caddesinde sivilleri araçları ile ezen o ZBT’leri, meclise bomba atılma anını, Genelkurmayı basmaya çalışan o tankları hiç birini unutmayacağım.

Asker üniforması giymiş teröristlerin bu millete bir gecede yaşattıklarını asla hafızamdan silmeyeceğim.

Bu Hain sürüsü, bu çakal ordusunun bunları yapacağını bas bas bağırdığımız zamanlar bize sessiz ol diyenleri de hep bir sitem ile anacağım.

15 Temmuzdan bu yana millet olabilmiş %90’u hep dualarla anacağım.

AKP, CHP, MHP’li demeden, başörtülü başı açık demeden, yaşlı, genç, çocuk, kadın, erkek demeden bu milletin mücadelesini kimse unutmayacak.

Düşünsenize torunlarına “Ben tankın önüne atladım evladım” diyen. “ Mermilere karşı silahsız koştuk oğul” diyen bir nesil oluştu. Belki inanmayacak torunlarımız ama tarih bunu hep yazacak.

Şimdi analiz kasma vakti, sayfa sayfa analiz yapma vakti değil. Biz bunları zamanında sayfa sayfa yazdık. Nasıl teşkilatlandılar, gencecik çocukları, hizmete gönül veren vatandaşı nasıl kandırdılar sayfa sayfa yazdık.

Özel okullarında neden herkesi hukukçu, öğretmen, asker, polis yapmaya çalıştılar. Onları üniversitelere soktuktan sonra nasıl abiler aracılığıyla boş bırakmadıklarını tek tek herkese anlattık.

Bugün öfkeli olan iktidar ve iktidara yakın dostlarımıza hep yapmayın etmeyin dedik. Kandırılıyorsunuz fark etmiyor musunuz dedik. En basitinden Türkçe olimpiyatları adı altında aklı sıra Türk bayrağını göklere çeken birinin Türkiye’de olmaması hiç mi sizi şüphelendirmiyor dedik.

Ama inandı kardeşlerimiz, din kardeşimiz dediler, Müslüman dediler, yapmaz hainlik dediler!

Sonuç ne mi oldu sonuç bir avuç HAİN doğurdu.

Artık bugünkü OHAL ile hükümetten tek beklentim şudur.

Mustafa Kemal Atatürk bu sözde dincilerle boş yere uğraşmadı ağalar. Fark edin artık!

Siz de Müslümanlık olan yumuşak karnınıza artık bu din pelerini altına saklanmış hainlere yumruk attırmayın ne olursunuz!

Bu ülkede Cumhuriyetçi, Ülkücü, Demokrat birçok vatansever var. Korkmaya gerek yok. Gerek olmadığını 15 Temmuz günü omuz omuza mücadele eden halk gösterdi.

Bu ülkede korkulması gerekenler, dini kendine oyuncak etmiş kurumlar, darbeci zihniyetli ahmaklardır.

Artık tüm millet birleşip siyasi parti, mezhep, ırk gözetmeksizin topyekûn bu hainlerle mücadele etmemiz gerekiyor.

Türkiye çok küçük bir azınlık haricinde ilk defa bu kadar bir olmuşken bunu ne olursunuz doğru kullanın. Bu sefer AKP’li kardeşlerimiz lafımızı dinlesin lütfen.

Son olarak size son tespitimi yapıp yazımı bitireceğim.

Türkiye 2007’den bu yana büyük bir kaosun içinde. Bu kaosun dış kaynaklı olduğu aşikâr. Bu kaosun üç ayağı mevcut. PKK, FETÖ ve batı etkisindeki kuruluşlar (bunun detayları ile moral bozmak şu an için manasız.) FETÖ ve PKK belasını bitirmeden, Batı kanadı ile mücadeleye başlanmamalı. Batı kanadı her zaman gücü sevmiş güce inanmış, paraya tapmış ancak çok çabuk yön değiştirebilen stk, yazar, aydın ve kurum destekli bazı örgütlerden oluşmuştur.

Eğer ki bu OHAL sürecinde masum insanlar zarar görmez sadece PKK ve FETÖ temizlenir, insanlara huzur garantisi verilirse batı kanadı tabandan destek alamayacaktır.

Ancak eğer ki bu süreçte kışkırtmalara meydan yaratacak adımlar atılır. Bu esnada FETÖ PKK dışında muhalif olan diğer kurum ve insanlara el değerse, bu kanat içimizi çok daha tehlikeli şekilde karıştıracaktır.

Bu sebeptendir ki, hükümet ve muhalefet üyeleri adımlarını çok temkinli, çok sakin, üç kere düşünüp bir kere uygulayacak şekilde atmalıdır.

Bu hainlere yolun sonu getirilirken, başka hainlere yol ve ortam oluşturulmamalıdır.

Selam ve Sevgiyle

Yazarın Diğer Yazıları
Koç Holding'den vergi borcu yapılandırmasıKoç Holding'den vergi borcu yapılandırması"Başkanın talimatıyla takımı çektim""Başkanın talimatıyla takımı çektim""En büyük zararı Müslümanlara veriyorlar""En büyük zararı Müslümanlara veriyorlar"Masa tenisinde bir ilk: Avrupa Şampiyonluğu geldiMasa tenisinde bir ilk: Avrupa Şampiyonluğu geldiŞok cihazlı tacizci tutuklandıŞok cihazlı tacizci tutuklandıUyan Türk Milleti UyanUyan Türk Milleti Uyan
Düğün yemeği 200 kişiyi zehirlediDüğün yemeği 200 kişiyi zehirlediBaşkan Çeleğen’ Her Türlü Terörü LanetliyoruzBaşkan Çeleğen’ Her Türlü Terörü Lanetliyoruz"Kimse Türkiye’yi hesaba katmadan at koşturamaz""Kimse Türkiye’yi hesaba katmadan at koşturamaz"
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Maraş Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Bu site İHA abonesidir.
Tel : 0344 221 40 01