Sistemi değiştiriyoruz

Editörden

Merhaba,

20 Nisan 2008 tarihinden bu yana sitemiz yayındadır. Malum teknoloji çok hızlı artıyor. Sitemizin ara yüzünü yani görünümünü birkaç defa değiştirdik.

Değişim, daha iyi ve görsel olmasını arzu ettiğimiz sitemiz ile ilgili yeni bir çalışma içine girdik.

Türk Telekom hatlarından kaynaklanan ve Türkiye’de ki sunucular üzerinden yaptığımız yayınlarda zaman zaman ciddi sorunlar yaşadık.

Gün oldu 20 bin insan tarafından haberlerimiz takip edildi. Gün oldu bu sayı 2000’e kadar düştü. Bunun sebebi ise sitenin geç açılması ve zaman zaman yayınlarının kesintiye uğraması olarak gözlemledik.

Şu anda yayın yapan ve bize teknik hizmet sunan 3.göz internet ve bilişim hizmetleri şirketine ve çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 7 aylık beraberliğimizde ortaya çıkan sorunları karşılıklı bir diyalog içinde çözerek bu günlere kadar kaliteli hizmet sunmaya çalıştık. Mevcut şu anda yanında olan sitemiz görsellik açısından Türkiye’de belli siteler arasında gösterilmektedir. Firmadan hiçbir şikayetimiz yoktur. Bu güne kadar gösterdikleri ilgiye de çok çok teşekkür ediyoruz.

Gelelim yeni çalışacağımız firmaya; firmanın adı Capitol medya ya da CM bilişim.  Kendine özgü yazılım geliştiren ve sunucuları oldukça güçlü bir firma.

Belki yarından itibaren yeni bir ara yüz ile size merhaba diyeceğiz. Yine site tasarımından bazı görselliklerden uzak durduk. Sitenin anında açılması ve farklı reklam alanlarının oluşturulması hedeflendi. Umarım yeni arayüzü ve site görünümünü beğenirsiniz.

Yeni firmanın sunucu hizmetleri Türkiye’de değil yurtdışındadır. Yurt dışında yaşayan başta Kahramanmaraşlıların siteye sorunsuz girebilmesi için ise “tr” uzantısını bıraktık.

Bundan sonra artık, dünyanın her yanından www.marasgundem.com adresine sorunsuz bir şekilde girilmesi amaçlandı.

Bize bu güne kadar teknik hizmet veren 3.Göz İnternet Bilişim Şirketine ve çalışanlarına teşekkür etmeyi bir borç bildik.

Firma değiştirmemiz mevcut firmamızın yetersizliğinden ya da hizmet verilememesinden değildir. Tamamen ticari ve kişisel tercih nedeniyledir.

Umarız yeni sitemizi de beğenirsiniz.

En güzel günlerin sizlerin olması dileğiyle esen kalın sevgili internet dostları!....

Yazarın Diğer Yazıları
Akkurt  Gazeteciler Günü’nü KutladıAkkurt Gazeteciler Günü’nü KutladıÖzdemir; ‘milletimize ve insanlığa hizmet edeceğine bütün kalbimle inanıyorum’Özdemir; ‘milletimize ve insanlığa hizmet edeceğine bütün kalbimle inanıyorum’Başkan Okumuş: ‘Demokrasimizin güçlenmesin de büyük katkıdırlar’Başkan Okumuş: ‘Demokrasimizin güçlenmesin de büyük katkıdırlar’İnönü Üniversitesispor galibiyet özlemini bu hafta bitirmek istiyorİnönü Üniversitesispor galibiyet özlemini bu hafta bitirmek istiyorAteş;‘Gazeteciler yönetenler ile yönetilenler arasında köprüdür’Ateş;‘Gazeteciler yönetenler ile yönetilenler arasında köprüdür’Kitap okuyanlar bu bakkaldan istediğini ücretsiz alıyorKitap okuyanlar bu bakkaldan istediğini ücretsiz alıyor
ABD Savunma Bakanı Türkiye’deABD Savunma Bakanı Türkiye’deHakkari-Çukurca karayolundaki tuzaklar imha edildiHakkari-Çukurca karayolundaki tuzaklar imha edildiÜnlü iş adamı silahlı saldırıda öldüÜnlü iş adamı silahlı saldırıda öldü
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Maraş Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Bu site İHA abonesidir.
Tel : 0344 221 40 01