1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ

  3. "15 TEMMMUZ’DA MİLLET DEMOKRASİSİ VE DEVLETİNE SAHİP ÇIKMIŞTIR"
"15 TEMMMUZ’DA MİLLET DEMOKRASİSİ VE DEVLETİNE SAHİP ÇIKMIŞTIR"

"15 TEMMMUZ’DA MİLLET DEMOKRASİSİ VE DEVLETİNE SAHİP ÇIKMIŞTIR"

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Özkan’ın mesajı şöyle;

Bugün 15 Temmuz. Milletin doğrudan kaderine el koyduğu günün birinci yıldönümü.

Bu vatanın ekmeğiyle büyüyüp efendisine (millete) ihanet eden FETÖ’cü hainlerin maskesinin düşürüldüğü, hıyanete uzanan ellerinin kırıldığı gün.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini ele geçireceğini, ele geçirdiğini zannedenlerin Milletten Osmanlı Tokadını yediği gün bugün. Milletin hıyanet şebekesinin hayasız akınına DUR dediği gün 15 Temmuz. Devleti yönetenlerin siyasi, insani zaaflarını istismar ederek sinsice kanser hücreleri gibi bünyeye yerleşen mikropların mübarek vatana kastetmelerinin bedelini ödedikleri gündür 15 Temmuz.

Bugün BAYRAM. Doya doya kutlayalım. Millet Devlet birliğinin hangi badirelerden bizi koruyacağını bir kez daha düşünelim. Artık en büyük iradenin millet iradesi olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlayalım. Demokrasimizin hiçbir şartta kesintiye uğramaması için insani ve siyasi zaaflarımıza esir olmayalım. 15 Temmuz’dan çıkartmamız gereken en büyük ders de bizce budur. Milliyetçi Hareket Partisi ve O’nun lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bu süreçteki duruşu milletimizin gönlünü fethetmiştir. Milletimiz Sayın Genel Başkanımızın 15 Temmuz gecesinden itibaren bugüne kadar ki tavır ve politikalarını tam bir Devlet Adamı tavrı olarak değerlendirmiş ve takdir etmiştir. Sayın Genel

Başkanımızın “Önce Ülkem Ve Milletim Sonra Partim Ve Ben” özdeyişi bu süreçte gerçek anlamını bulmuştur. FETÖ ihanet şebekesini başından beri Genel Başkanımızın, Partimizin ve Ülkücülerin tavrı açık ve net olmuştur. FETÖ ve PKK gibi bölücü hainlere karşı bizim tavrımız en başından beri gösterilebilmiş olabilseydi belki de 15 Temmuz’u hiç yaşamayacaktık.

Milliyetçi Hareket Partisi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milletinin birliği, devletinin bekasına yönelik hıyanet şebekelerine karşı en şiddetli tavrı gösterecektir. Önemli olan milletimizin huzur ve refahı, devletimizin bekası, vatanımızın bölünmez bütünlüğüdür. Bu uğurda ezelden ebede canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyoruz.

Bu düşüncelerle Aziz Milletimizin ve Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.