1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. ‘Artı eksi’ programının canlı yayın konuğu oldu
‘Artı eksi’ programının canlı yayın konuğu oldu

‘Artı eksi’ programının canlı yayın konuğu oldu

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Aksu TV’de 12 Ekim 2016 Çarşamba günü canlı yayın konuğu oldu.

A+A-
Haberi Dinle

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Aksu TV’de 12 Ekim 2016 Çarşamba günü canlı yayın konuğu oldu.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; sunuculuğunu Hukukçu-İnşaat Mühendisi Serdar Erdoğan Yılmaz’ın gerçekleştirdiği, Aksu TV’nin bir ekran klasiği olan “Artı Eksi” programında, Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen ve Maraş Gündem İmtiyaz Sahibi Mehmet Taş’ın katılımlarıyla, Türkoğlu’nda gerçekleştirilen yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İlçeyi modern bir ilçe yapma konusunda çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Okumuş; “Göreve geldiğimiz ilk günde Kahramanmaraş içerisinde yıldızı parlayan bir ilçe yapacağız sözü gereği birçok projelere imza attık.

İlk olarak daha önceden yıkım kararı alınan ve aynı zamanda ilçeye yetersiz kalmasından dolayı, eski belediye hizmet binası için hemen proje çalışmalarına başladık ve 15 ay içerisinde, çevre düzenlemesiyle birlikte Türkoğlu’na yakışır son derece Modern ve kullanışlı Hizmet Binasını tamamladık.  Modern Belediye Hizmet Binası 15 Ekim 2016 Cumartesi günü açılışını gerçekleştireceğiz inşallah. Türkoğlu’na  ve Türkoğlu’lulara hayırlı olsun.

1-042.gif

Bunun yanında ilçemizde birçok projelerimiz devam ediyor. Kahramanmaraş’ımızın 2 nci büyük camii inşaat çalışmaları, Türkoğlu Meslek Yüksek Okulu ve İslami Bilimler Fakültesi çalışmaları, 75 yataklı devlet hastanesi, Türkiye’nin en büyük lojistik merkezi, 200 konutluk TOKİ Konutları yatırımı, 5000 kişilik cezaevi, organize sanayi bölgesi, atlı eğitim merkezi çalışmaları, dev projelerimizden olan kent meydanı çalışması kapsamında olan İmalı Dere ıslah çalışmaları ve ilçemize bağlı tüm mahallelerde 8 ekip tarafından kilit parke taşı döşeme çalışmaları, doğalgaz çalışmaları, park ve yeşil alanlar ve yollarımızla çok önemli işler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz, dedi.

Ayrıca ‘Güne Başlarken ve Kahramanlar Yarışıyor’ Programının sunucusu Kurtuluş Şükür bu haftaki yarışma çekimini Türkoğlu’nda gerçekleştirdi.

2-037.gif