1. HABERLER

  2. İLÇELER

  3. TÜRKOĞLU

  4. Başkan Okumuş’tan bir şartla ''Çanakkale Gezisi'' sözü
Başkan Okumuş’tan bir şartla ''Çanakkale Gezisi'' sözü

Başkan Okumuş’tan bir şartla ''Çanakkale Gezisi'' sözü

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Misak-ı Milli salonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkoğlu Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği...

A+A-

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Misak-ı Milli salonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkoğlu Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘’Çanakkale Geçilmez ve Çanakkale’nin Maraşlı Şehitleri’’ konferansında Konuşmacı Tarihçi Yazar Mehmet Işık’ın isteği üzerine öğrencilere Çanakkale Gezisi sözü verdi.

ali_9518.jpg

Başkan Okumuş, Çanakkale gezisi için ise öğrencilere bir şart koşarak; ‘’Kitapları hocamıza imzalatacaksınız, aldığınız kitapları hediye ediyoruz ama okuyup belediyemiz sekreterliğine özetini getirip vereceksiniz. Özetini getirenlerin İsim ve iletişim numaralarını alacağız. Ve onları Çanakkale’ye götüreceğiz. İyi okuyup, iyice anlayıp öyle özet çıkartın.’’ dedi.

ali_9536.jpg

Öğrenciler ise Başkan Okumuş’a teşekkür ederek 10 gün içinde kitap özetlerini çıkartıp belediye'ye teslim edeceklerini söylediler.

ali_9544.jpg

Başkan Okumuş: ‘’Çanakkale Gezisi zaten düzenliyorduk, hocamızın da isteği ile farklı bir değer kazandı. Okuyacaklar, özet çıkartacaklar ve Çanakkale’ye gittiğimiz de anlatacaklar, okudukları ile farklı bir gezi turu ortaya çıkacak. Çıkarttıkları özet, kendilerine Çanakkale de rehberlik edecek.’’ dedi.

ali_9549.jpg