1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günün özeti
Günün özeti

Günün özeti

Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim Suriye'nin topraklarında zerre kadar gözümüz yok. Herkes de haddini bilmeli. Bu adımları atarken bu kararlılık...

A+A-
Haberi Dinle

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

"Herkes haddini bilmeli"

Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim Suriye'nin topraklarında zerre kadar gözümüz yok. Herkes de haddini bilmeli. Bu adımları atarken bu kararlılık içinde atıyoruz" dedi.

Meral Akşener MHP'den ihraç edildi

Ankara - Meral Akşener Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edildi.

Operasyona yerli İHA da katıldı: 186 terörist öldürüldü !

Yakalanan PKK'lı terörist: Darbe olacağını biliyorduk

Van - 2 Nisan Polis Merkezi ve Polisevi'ne yönelik bombalı saldırı düzenleyen terörist M.O., 15 Temmuz günü darbe olacağını bildiklerini söyledi. Şahsın verdiği adreslerde ise cephanelik ele geçirildi.

Sur ve Silvan belediyelerine kayyum atandı

Diyarbakır - Sur ve Silvan ilçe belediyelerine kayyum atandı.

Terörle mücadelede yeni dönemi anlattı

Ankara - Terörle mücadelede taarruz dönemine girildiğini yineleyen Başbakan Binali Yıldırım, bu yeni döneme ilişkin bilgi verdi.

Kış saati uygulaması kaldırıldı

İstanbul - Yaz saati uygulamasının yıl boyu sürdürülmesi hakkındaki karar, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Operasyona yerli İHA da katıldı: 186 terörist öldürüldü !

Ankara - Türk Silahlı Kuvvetleri, Çukurca kırsalına düzenlenen hava harekatlarında toplam 186 teröristin etkisiz hale getirildiğini, operasyonda yerli insansız hava aracı Bayraktar'ın da yer aldığını açıkladı.

Gökhan Gönül tüm iddialara cevap verdi

İstanbul - Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Gönül, hakkında ortaya atılan iddialara cevap verdi. Gönül, Fenerbahçe'den ayrılmasından Milli Takım'a kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.