1. YAZARLAR

  2. Abdulbaki GÜNIŞIĞI

  3.   KAHRAMANMARAŞLI SİYONİSTLERE UŞAKLIK ETMEZ
Abdulbaki GÜNIŞIĞI

Abdulbaki GÜNIŞIĞI

Yazarın Tüm Yazıları >

  KAHRAMANMARAŞLI SİYONİSTLERE UŞAKLIK ETMEZ

Kahramanmaraş’ta yayınlanan günlük gazetelerden birisi olan bugün gazetesi 10.10.2013 tarihli nüshasında iç sahifede bir yazı yayınladı. Bu yazının kim tarafından hazırlandığına baktığımızda, menşe olarak haber merkezi yazıyordu. Bu demektir ki bu yazı bizzat gazetenin yetkililerinin insiyatifi ile hazırlanmış ve servis edilmiştir.

        Buradan soruyorum bu gazetenin yetkililerine, niyetiniz nedir bunu açık açık söyleyiniz. İslam’ın ve Türk milletinin bayraktarlığını yapmış aziz Maraş’ımızda Siyonistlere uşaklık edecek kimler vardır? Siz bu röportajı hangi maksat ve kimin emri ile yaptınız. Maraş’ımızın ilk ve en önemli eksikliği Lions ve Rotary isimli Siyonist kulüpler midir ki taa Adana’ya kadar gidip kendini ve dimağını İsrail’e satmış insan müsveddeleri ile görüşüp, Maraş’ımıza davet ediyorsunuz.

       Bizde bir söz vardır. Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü diye. Çirkin bir tavrın izahı vardır bu cümlede ve cümlenin kendisi de güzel değildir. Fakat tam yerinde söylendiğinde manası gayet cuk diye meselenin tarifini yapar. Şimdi sorma sırası bizde. Nereden icap etti Adana’ya gidip, Rotary klup adana temsilcisi ile bir konuşma yapmak ve bunu gazetenizde yayınlamak. Maraş’ımızın başka bir sıkıntısı kalmadı mı ki, tarih boyunca İslam düşmanlığı üzerine çalışmalar yapan bunun gibi İsrail uşaklarının kurduğu bir cemiyeti ziyaret ve Maraş’a davet etmek sizin vazifeleriniz arasında mı, yoksa gazetecilik alanında yapmanız gereken bir iş mi?

        Buradan bugün gazetesinde güzel köşe yazıları yazan ve bir çoğunu yakından tanıdığım arkadaşlarıma soruyorum. Sizler yazı yazdığınız gazetenizi okumuyor musunuz. Okumadığınızı var sayıyorum. Aksi halde hayatınızın bütün maksadı İslam’a ve Türk milletine hizmet olan sizlerin bu tür İslam ve Türk düşmanı kuruluşlar ve onların habis faaliyetlerine karşı gelmek ile geçtiğini biliyorum. Bu bakımdan sizin bu haberden haberdar olmadığınızı kabul ile sizleri incitecek bir yazı kaleme almıyorum. Fakat bu haberi protesto etmeye de davet ediyorum.

            Bugün gazetesinin haber merkezini ise bu haberi neden yaptığını izaha davet ediyorum. Diyeceksiniz ki bu haberin izah edilir bir tarafı var mı. İslam’ın kılıcı olan aziz Türk milletini boğmak için her türlü yola başvuran İsrail ve onun uşağı evanjelik Hristiyan kuruluşlar işbirliği halinde iken, milliyetçiliğin kalesi olan şehrimizde bu Siyonist kuruluşun kurulması için yapılan görüşme gazetemizde yayınlanıyor. Zamanlaması çok ilginç dersem yanlış söylemiş olmam.

       Üstüne üstlük bu haberde aziz Türk milletinin aklı ile alay edilecek sözler yayınlanıyor. Bu kuruluşlar insanlığa afv edersiniz insanlık öğretiyormuş, sağlık ve eğitim hususunda çalışmalar yapıyormuş v.s. Beyler Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz sözümüzü bilmediğiniz belli oluyor. Herkesi ayağını denk almaya davet ediyorum. Maraşlı bu oyunları görür ve her kim kimlere hizmet ediyor ise bunun hesabını er geç aziz Maraşlıya verir.

        Bugün gazetemizin bu röportajı bu maksat ile yaptığını zan etmiyor, ihtimal vermek istemiyorum. Bu haberi tekzip ile Maraşlıdan özür dilemeye davet ediyor ve bu tür kuruluşların Maraş’ımıza gelmesine ön ayak olmayacaklarını söylemelerini bekliyorum. Aksi halde kalbimizde ve dimağımızda herkes yazdıkları ve yayınladıkları ile yer edecektir. Vesselam.

Önceki ve Sonraki Yazılar