1. YAZARLAR

  2. Mehmet TAŞ

  3. Ömer’ler ölümsüzdür
Mehmet TAŞ

Mehmet TAŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Ömer’ler ölümsüzdür

A+A-
Yazıyı Dinle

Türk’ü yok sayarsanız dünya tarihinin yazılamadığı günümüzde, Türk’e diz çöktürmek, İslam’ı Arabistan çöllerine sürmek isteyen haçlı katillerinin Türkiye ve Müslüman Türk Milleti üzerindeki operasyonları var gücüyle devam ediyor.

Merhum Aytunç Altındal ölmeden çok önce 2009 yılında bir TV proğramında  ABD ve bazı ülkeler Ortadoğu’da El Kaide benzeri bir örgüt kuruyorlar, bu örgüt çok daha tehlikeli olacak diye açıklama yaptığında hiç üzerine duran olmamıştı. Bu gün bu örgütün DEAŞ olduğunu görebiliyoruz. Irak, Suriye, Yemen, Mısır, Libya, Afganistan, Pakistan ve adını sayamadığım diğer İslam ülkelerinde yerden bitercesine çıkan bu örgüt bütün İslam Coğrafyasında daha fazla kan akmasına sebep olacaktır.

Batılıların Müslümanı Müslümana öldürtmek için ortaya koyduğu yüzlerce senaryodan biridir bu.

Meselenin Türkiye ayağına baktığımızda; Ermeni terör örgütü Asala’nın bittiği günlere rastlar PKK’nın kuruluşu. 1984 yılından bu yana da bu milletin başına bela bir örgüt olarak karşımızda durmaktadır.

1999’da Abdullah Öcalan’ı derdeste Türkiye’ye paketleyen ABD, bu gün Irak ve Suriye’de PKK’nın yan örgütleriyle içli dışlı durumdadır.

Yahudilerin büyük İsrail hayali, Ermenilerin büyük Ermenistan hayali, batılı haçlıların Türkleri Ortaasya steplerine sürme hayali ve bu hayallerin bütünü ise Türk’e diz çöktürme olarak kendini göstermektedir.

**

Türkiye ne zaman Yerli Uçak, Yerli Tank, Yerli Top gibi açıklamalar yapsa hemen buna cevap terör saldırısı olarak kendini göstermektedir.

Türkiye’de kimin iktidar olduğu batılılar için önemli değildir. Önemli olan güçsüz ve kendilerine biat etmiş iktidarların olmasıdır.

**

Hatırlanacağı üzere 7 Haziran seçim sonuçlarına göre tek başına bir iktidar ortaya çıkmadı.

Şu teröre destek verdi, bu böyle yaptı demek yerine, bu kanayan yaradan nasıl kurtuluruz çabası içine girilmediğini üzülerek görüyoruz. Dün 12 vatan evladı şehit edildi. Yüreği yanmayan, gözyaşı dökmeyen insan var ise bu ülkede, olsa olsa vatan hainidir.

Küçücük ikballeri uğruna koca bir milleti feda etme gafletinde bulunan insanlar var ise, Allah evlerine ateş salsın. Allah her iki dünyada da huzurdan mahrum eylesin.

Tarihe yön veren, adalet, merhamet ve yüksek ahlakıyla örnek olan bu necip millet bir dönem ya da birkaç yıl rehavete kapılmış olabilir. Ancak yüce dinimizin emrettiği şehit olma arzusu bizde var olduğu sürece de kimse bize diz çöktüremez.

Devleti idare edenler gafil davranabilirler, yanlış hesap içinde olabilirler. Ancak Zulüm 1453’de başladı diye yazan Bizans artıklarına da dün Fatih Sultan Mehmet tokat vurmuştu. Bu gün Kahramanmaraşlı şehidimiz Ömer Erüstün vurdu. Yarın bir Mehmet daha çıkacaktır.

Ömerler ölümsüzdür.

Çünkü Şehitler ölmez!...

Önceki ve Sonraki Yazılar